Na początku

Możesz zlecić nam wykonanie dowolnej koszulki według spersonalizowanego projektu. Wyślij do nas logo, tekst lub zdjęcie a my wykonamy dla Ciebie wyjątkowy produkt, który na pewno Cię zadowoli.

Odzież z logo dla pracowników – Koszulki z logo na zamówienie

Prowadzisz firmę? Chcesz zareklamować swoją działalność? Zamów u nas koszulki z Twoim logo, numerem telefonu lub grafiką przedstawiającą Twoją działalność. Nie ma lepszej reklamy niż koszulki firmowe noszone przez Twoich pracowników.

Jak to działa?
Na adres biuro@koszulkaznadrukiem.eu (proszę wstawić odnośnik do poczty) prześlij Twój wzór, grafikę, zdjęcie lub tekst. Podaj również miejsce, w którym chcesz dokonać nadruku oraz jego rozmiar. Nadruki wykonujemy z przodu lub z tyłu koszulki w dowolnym rozmiarze nie przekraczającym 30/45 cm.
Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przygotowujemy wizualizację, którą otrzymasz w wiadomości zwrotnej. Po twojej akceptacji i dokonaniu niezbędnej płatności w kilka dni wysyłamy gotowy produkt.

Koszulki

Nadruki wykonywane są na koszulkach bardzo dobrej jakości, wykonanych ze 100% bawełny w wybranej przez Ciebie gramaturze 150 –190 g/m2.
Jeśli w naszym magazynie nie znajdziesz koszulek, które cię interesują… Nie ma najmilejszego problemu, w kilka dni zorganizujemy wszystko dokładnie pod twoje zamówieni.

Cena
Cena uzależniona jest od wielkości nadruku oraz ilości koszulek, które Chcesz zamówić. Przy większej ilości powtarzalnego nadruku oferujemy korzystne rabaty.
Jeśli interesują Cię koszulki w przystępnej cenie możemy dokonać nadruku w niższej jakości jednak w bardziej przystępnej cenie.

Jak powinna wyglądać grafika, logo lub zdjęcie?
Jeśli Chcesz, aby twoja grafika wyglądała profesjonalnie wyślij plik możliwie najlepszej jakości. Im lepsza, jakość tym lepszy będzie efekt finalny. W przypadku wątpliwości wyślij grafikę do nas, poddamy ją weryfikacji. Grafikę wyślij w formacie JPG, PNG, PSD, TIF lub innym.