Fruit of the Loom® powstał w 1851 roku, gdy bracia Benjamin i Robert Knight kupili swój pierwszy młyn i rozpoczęli produkcję bawełnianej tkaniny oraz tekstyliów w Warwick na Rhode Island.
Fruit of the Loom to doceniana na całym świecie amerykańska marka odzieżowa, która już od ponad 160 lat tworzy wysokiej jakości tekstylia. Dziś produkty sygnowane owocowym logo można znaleźć nie tylko w Ameryce, ale także Azji, Afryce, w całej Europie czy na Bliskim Wschodzie.
Fruit of the Loom to przede wszystkim kolory. Produkty oferowane są w unikatowych i bardzo ostrych barwach, niespotykanych u innych producentów. Logotypie, w którym kolor łączy się z owocami (barwy wytwarzanych ubrań są tak soczyste jak te czerpane z natury). Gama kolorystyczna tworzonej przez firmę odzieży jest imponująca. Wchodzące w skład asortymentu produkty występują nie tylko w różnych barwach i kształtach, ale i mogą wpływać na nastrój. Firma oferuje również odzież wykonaną ze splotu nici o różnych barwach. Daje to znakomity efekt i niepowtarzalne wrażenie kolorystyczne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8