Koszulki PRL

Koszulki PRL -to były czasy wielu paradoksów. Zarabiało się po kilka tysięcy złotych, ale nic nie można było za nie kupić. W sklepach brakowało dosłownie wszystkiego, a i tak ustawiały się do nich długie kolejki. Dlatego staliśmy się mistrzami w kombinowaniu. Wiele ówczesnych dóbr, przez to że były trudne do zdobycia, do dziś jest z sentymentem wspominanych.

I właśnie ten sentyment zainspirował nas do stworzenie specjalnie dla was całej gamy koszulek, które przypominają nam te paradoksalne czasy. Wszyscy pamiętamy pierwsze komputery, teleranek, znaki ostrzegawcze i wiele wiele innych ikon nawiązujących do tamtych czasu.

Jakie motywy znajdziesz na naszych koszulkach?

Na naszych koszulka znajdziesz legendy PRL, motoryzacyjne legendy prl-u, stare samochody, motywy filmowe, motywy z komiksów i wiele wiele innych.

Przemycone dawne czasy na nowoczesnych T-shirtach wykonane ze 100% bawełny to świetna spraw. Wszystkie twoje wspomnienia mogą znaleźć się na twojej koszulce. Polecamy wszystkie nasze projekty, sprawdź wszystkie nasze wzory a na pewno znajdziesz coś dla siebie. PRL-owie koszulki  naszej firmy z pewnością nie zawiodą Cie pod żadnym względem

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników