GALERIA KOSZULKI Z NADRUKIEM

Tworząc tą galerię chcieliśmy pokazać wam jak tak naprawdę wyglądają nasze projekty i realizacje. Internet roi się od wzorów nadruków na koszulki jednak bardzo rzadko Masz możliwość zobaczyć jak tak naprawdę wyglądają gotowe koszulki. Często bywa tak że wzory wyglądają rewelacyjnie jednak bardzo różnią się jakością od gotowych projektów. Chcieliśmy pokazać Ci co tak naprawdę kupisz, w czym tak naprawdę będziesz chodzić, w czym tak naprawdę będzie chodzić twoje dziecko. Wszystkie zdjęcia obrazują koszulki wykonane w naszej pracowni, koszulki z nadrukiem, które właśnie w takiej formie trafią do Ciebie. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta, stosujemy materiały bardzo wysokiej jakości począwszy od surowych koszulek po antyalergiczne tusze bezpieczne dla dzieci. Opieramy się na dwóch technikach zdobienia koszulek a mianowicie nadruku bezpośredniego DTG oraz folii FLEX.

W pierwszej technice nadruk wykonany jest w technologii druku cyfrowego DTG. Druk wykonany w tej technologii przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać, nie pęka, nie kruszy się, nie marszczy się, jest praktycznie niewyczuwalny w dotyku oraz nie obciąża koszulki. Grafika drukowana jest bezpośrednio na koszulkę a po „utwardzeniu” farby na prasie do termo transferu staje się wytrzymała. Podczas druku farba „wpija” w koszulkę, związując się z materiałem co pozwala cieszyć się nadrukiem przez wiele prań. Koszulka wykonana w tej technologi wymaga jednak prania na lewej stronie w niskiej temperaturze.

W drugiej technice nadruk wykonany jest wysokiej jakości poliuretanową folią flex. Cechuje ja wysoka elastyczność i rozciągliwość, idealna do nadruków nawet na strojach sportowych. Nadruk wykonany flexem jest cienki i rozciągliwy, pracuje razem z tkaniną. Wykorzystywany jest w przypadku grafik jednokolorowych o dużej powierzchni.

GALERIA KOSZULEK DLA DZIECI

GALERIA KOSZULEK MĘSKICH I DAMSKICH