Kilka słów O Nas – koszulki z nadrukiem

Jesteśmy grupa ludzi zafascynowaną produkcją koszulek przy zastosowaniu przeróżnych technik nanoszenia grafik na koszulkę. Najczęściej stosujemy jedną z najbardziej popularnych w dzisiejszych czasach metod nadruku bezpośredniego DTG, co nie wyklucza innych metod zdobienia. Technologia, którą stosujemy pozwala realizować zamówienia indywidualne przy bardzo niskim koszcie dla klienta.

Oprócz druku indywidualnych zamówień oferujemy również odzież dla firm przy wykorzystaniu różnych dostępnych technologii nadruku tj.: DTG, folii flex oraz flock. Dobór odpowiedniej technologii nadruku ma szczególnie znaczenie przy kalkulacji Państwa zlecenia.

Nasza szeroka oferta obejmuje setki gotowych wzorów dostępnych w naszym SKLEPIE, możliwość przygotowania swojego własnego wzoru wykorzystują bardzo proste narzędzie jakim jest nasz GENERATOR lub poprosić nas o przygotowanie grafiki z twoim własnym pomysłem. Bardzo ważny elementem naszej oferty są koszulki dla dzieci w większości klienci wybierają swoje własne wzory, grafiki lub zdjęcia jednak posiadamy również wiele gotowych wzorów, które możesz znaleźć w naszym SKLEPIE Z KOSZULKAMI DLA DZIECI. Bardzo często wykonujemy koszulki dla szkół, przedszkoli, klubów sportowych, klubów malucha oraz wszelkiego rodzaju instytucji. W przypadku tych zamówień bardzo często pomagamy klientom w przygotowaniu jak najlepszej grafiki. Przygotowaliśmy specjalnie dla klienta instytucjonalnego OFERTĘ DLA SZKÓŁ ORAZ PRZEDSZKOLI.

DRUK DTG

Direct to Garment – to technologia druku cyfrowego, wykonywanego bezpośrednio na tkaninie.Posiada bardzo wiele zalet – możliwość drukowania dowolnych elementów graficznych – zdjęć, ilustracji w pełnym wymiarze kolorów i wieloma szczegółami te i jeszcze wiele innych zalet wpływa na bardzo dużą popularność tej metody w ostatnim czasie. Ważne jest również, że technologia ta ciągle rozwija się w stronę ulepszenia jakości i trwałości druku przy zachowaniu tych samych kosztów produkcji. DRUK JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI. Nadruk DTG wykonujemy na materiałach bawełnianych lub na materiale z jego przewagą w składzie.

FOLIA FLEX I FLOCK

Kilku kolorowe lub jednokolorowe nadruki, napisy wykonane prostą czcionką – jeżeli chcesz zaprojektować prostą koszulkę z jednolitym napisem, folia flex będzie odpowiednia. Ta metoda będzie również odpowiednia do wykonywania nadruków z prostym, geometrycznym logo. Na rynku do wyboru mamy mnóstwo specjalistycznych folii flex i flock – dobór odpowiedniej zostaw nam. Folie odblaskowe, do zadruku a nawet święcące w ciemności – z nami osiągniesz spodziewany efekt. Technika ta jest doskonała do znakowania odzieży roboczej oraz odzieży sportowej. Cechuje się bardzo dużą odpornością na spieranie, folia jest rozciągliwa i tak cienka że praktycznie wtapia się w odzież. Nadruki wykonane w tej technologi są praktycznie niezniszczalne.