Fruit of The Loom Damska/Męska Koszulka ICONIC 150 T

Fruit of The Loom Męska Koszulka ICONIC 150 T
Koszulki męskie Iconic T wykonane w 100% z bawełny czesanej ring-spun. Koszulka bardzo miękkie w dotyku, dopasowany krój, krótsze rękawy, dekolt wykończony bawełnianym, wąskim ściągaczem, taśma wzmacniająca na karku z tego samego materiału.
Kolejna innowacyjna w kolekcji T-shirtów – całkowicie nowa linię Iconic T od Fruit of the Loom. Materiał z bawełny czesanej ring-spun o gramaturze 150g/m2 to doskonały stosunek jakości do ceny i możliwość wyboru wysokogatunkowej odzieży. Duży wybór kolorów, w tym 4 nowe odcienie i krótszy, bardziej dopasowany krój sprawia, że Iconic to doskonałe koszulki na każdą okazję. Polecamy!
Fruit of the Loom do produkcji swojej odzieży używa jedynie najlepszej tkaniny, pozyskanej w etyczny sposób.
Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości surowców oraz najnowszych procesów technologicznych, tkaniny Fruit of the Loom spełniają wszystkie stawiane im wymagania. Przy produkcji T-shirtów ze 100-procentowej bawełny stosowany jest gęstszy splot zapewniający bezkonkurencyjną jakość.
Firma Fruit of the Loom została założona w 1851 roku w Stanach Zjednoczonych. Od początku istnienia firmy, głównym założeniem było wykonywanie tekstyliów z dobrej jakościowo bawełny, tak by ubrania były trwałe i długo zachowywały ładny wygląd.
Ciekawostką jest fakt, że znak handlowy marki jest starszy od znaku Coca-Coli. Tak wielkie doświadczenie zaowocowało popularnością, która trwa do tej pory. Wiele producentów odzieży reklamowej sięga właśnie po koszulki czy bluzy Fruit of the Loom, dlatego, że świetnie wykonuje się na nich nadruki reklamowe. Różnorodna gramatura koszulek i 100% bawełny ze zwiększoną gęstością ściegu sprawia, że każdy nadruk reklamowy wygląda atrakcyjnie i jest trwały.